Parafialna pielgrzymka do Medjugorje

 Parafialna pielgrzymka do Medjugorje, miejsca objawień Matki Bożej

w dniach: 15.09. – 22.09. 2022r.

Słowa Świętego Jana Pawła II o Medjugorje:  W marcu 1984 r. powiedział: „Medjugorje jest spełnieniem  i kontynuacją Fatimy”. Słowa skierowane do Mirjany: „Gdybym nie był Papieżem już byłbym w Medjugorje”. Luty 1990r. „Medjugorje jest wspaniałym centrum duchowym”. Słowa do byłego proboszcza parafii O. Jozo Zovko czerwiec 1992r.: „Daję Ci Moje błogosławieństwo. Bądź odważny, jestem z Tobą. Powiedz Medjugorje, że Ja jestem z Tobą”. „Strzeż Medjugorje”.

              TRASA:  POLSKA – CZECHY- SŁOWACJA – WĘGRY – CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

                                                                      PROGRAM:

15.09. czwartek – Msza Święta o godz. 15:00, po Mszy wyjazd i przejazd przez całą noc Medjugorje.

16.09. piątek – przyjazd do Medjugorje, zakwaterowanie i wypoczynek, udział w nabożeństwie międzynarodowym, obiadokolacja, adoracja krzyża i nocleg.

17.09. sobota – rano śniadanie, wyjście na Górę Objawień Podbrdo, następnie udział w nabożeństwie oraz adoracja najświętszego sakramentu, obiadokolacja, nocleg.

18.09. niedziela – rano śniadanie, następnie przejazd do miejscowości Mostar (zwiedzanie), przejazd do miejscowości Blagaj (największe źródła kresowe) następnie wodospady Kocusze, przejazd do Tihaljiny,  wieczorem Msza Święta,  obiadokolacja, nocleg. (różaniec w miejscu objawień)

19.09. poniedziałek – rano śniadanie i przejazd do Dubrownika – zwiedzanie, powrót, obiadokolacja i udział w nabożeństwie, (różaniec w miejscu objawień)

20.09. wtorek – rano wyjście na górę Krizevac (droga krzyżowa) , potem śniadanie, świadectwo – Wspólnota Błogosławieństw, obiadokolacja, następnie Msza Święta, adoracja

21.09. środa – zakup dewocjonaliów i pamiątek, a następnie wyjazd o 11:00 w kierunku Polski.

22.09. czwartek – przyjazd w godzinach rannych i nocleg z ukochaną rodzinką.

 

UWAGI:

Należy zabrać paszport lub dowód osobisty,  różaniec. W Medjugorje kupujemy za euro i złotówki (nie wszędzie). Każdy posiada ubezpieczenie KL i NNW; nocleg w hotelu. Śniadania i obiadokolacje.

Autokar luksusowy z klimatyzacją, video, barek, WC. Organizator zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.

ZAPISY DO 31.VIII.2022 –  WPISOWE 100 Euro.

Koszt: 450 Euro /osoba. Cena może ulec zmianie.

Szczęść Boże!